| jedfan a întrebat:

Cati fani jedward sunt in romania? cine este sau vrea mana sus sau un simplu da ar fi frumos.multumesc

Răspuns Câştigător
| Saya a răspuns:

Pana la Eurovision 2011 n-am auzit de ei.

2 răspunsuri:
| jedfan explică:

Pai ok sa stii ca pe 5 august 2011 au lansat albumul Victory cu 15-14 melodii a lor pop rocket, bad behaviour si multe altele foarte dragute iar in iulie au relansat albumul Planet Jedward cu melodiile cantate la X Factor...http://romaniansjedwardfans.blogspot.com/ mai multe informatii sunt aici desi sunt putine de oarece le-am pus pe cele mai importante de oarece fanii jedward adevarati stiu totul de la ei cand posteaza pe twitter.

| bystander a răspuns:

Here I come Here I come Tam-daram-daram-daram

Nu știu nicio altă melodie de-a lor, dar asta e supertare, după ce am auzit-o prima oară am ascultat-o zile la rând.