| asite27 a întrebat:

Caut 2 persoane amuzante care sa scrie pe blogul www.reluare.blogspot.com. Salariu in functie de numarul si de calitatea articolelor + persoane care sa fac publicitate Salariu in functie de numarul de utilizatori adusi pe blog. Cei interesati adaugati id de messenger : asite27 sau lasati id-ul vostru aici

1 răspuns:
| mihaibrasov a răspuns:

Cauti sau cautati? Salariu? Cat? 50 de lei e o suma modica de promovare, mai bine foloseai google ads, nu crezi?