| Ramonna18 a întrebat:

Caut idei pentru majorat! Pe 9 mai fac 18 ani si nu stiu cum sa ma organizez. Unde sa-l fac, cum... nu stiu.Nu vreau sa dau 30-40 de milioane pe inchirierea unui local pentru ca nici nu-mi permit sa arunc cu banii.As vrea sa nu depasesc 15-20 de milioane cu totul. Voi ce spuneti? Gasesc un local in galati cu banii astia? Pe de alta parte nici nu vreau sa fac precum toata lumea. M-am gandit sa merg cu toti prietenii mei undeva la padure cu cortul sa fie funny sau sa ne cazam undeva si le-a suras si lor ideea dar nu stiu cum este mai bine. Voi ce sfat imi dati? La voi cum a fost?

Răspuns Câştigător
| miugelz a răspuns:

In primul rand la multi ani si multa sanatate anticipat. Cat despre problema majoratului ar fi o idee nemaipomenita sa il faci la o padure, dar bineinteles, organizarea este f importanta, poti sa il faci in stil de bufet suedez: aduci cateva mese rabatabile din plastic cu fete de masa, unde vei pune sandvisuri, bauturile, paharele din plastic, servetele, gratarelul nu trebuie sa lipseasca, muzica nicidecum, si loc de dansat aveti toata padurea, si poate incepe de dupa-amiaza si sa tina pana cand va saturati de petrecut. Daca tot am raspuns acum sunt si eu invitat la petrecere? Vin cu sticla de sampaniebig grinwinking

6 răspunsuri:
| Robii a răspuns:

Clar...Acasa la tine e cel mai bine...
Averi siguratna 100%
Seara puteti iesii pe drum radeti alea alea
O sa doarma la tine...
Va uitati la film...
FUNDAbig grin

| AnonYmouS_6470 a răspuns:

Eu sunt din Braila sincer dar am fost de cateva ori la Garboavele parca ii zice nu :->E destul de placut acolo :-> camping restaurant cabanutze :->mi-e unu mi-ar placea sa stau o zi doua numai acolo sa ma recreezwinking succes la gasirea solutiei

| MiK3L a răspuns:

De faza cu cortul voiam sa-ti spun si eu! E funny ideea, adica e marfa \m/. Si s-ar putea sa iesi mai ieftin de 2 000 de RON. happy

| Ramonna18 explică:

Miugelz iti multumesc pentru urari! Si da, esti invitatul meu! Cu sau fara sampanie esti binevenit! big hug

| Ramonna18 explică:

Robii mersi pentru sfat dar nu pot sa-l fac acasa pentru ca voi avea cam 30 de invitati si nu dispun de "ring de dans" atat de spatios big grin >big grin

| Angelo_Catalin_1995 a răspuns:

Buna. Astazi m-a intrebat un coleg ce sa faca pentru ca fratele lui sa aiba un majorat ieftin si sa arate bine? Ai lui vreau sa faca acasa. Eu nu am idei. sunt curios ce ar trebui sa fac aici in Cluj-Napoca.