| crouch a întrebat:

Caut o carte despre cum sa iti dai seama ce personalitate are un om doar daca te uiti la el. Stiti vreo astfel de carte?

Răspuns Câştigător
| vasyutza a răspuns:

Limbajul corpului o gasesti la chiosc... funda? te rog frumoss

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Criminologie. Pa!

| katherine09 a răspuns:

Arta de a cunoaste omul dupa infatisare. E interesanta cartea.

| PlumaDeCondor a răspuns:

Nu ai cum sa iti dai seama cum este un om doar daca te uiti la el. Trebuie sa si interactionezi cu acea persoana, sa fii atent la gesturi, mimica, tonul vocii etc. Pentru asta iti recomand Cartea Gesturilor a lui Peter Collett. happy

| karyna_7022 a răspuns:

Trebuie sa fii foarte destept pentru asta si sa fii experta la stiinte. Dar carti nu stiu daca sunt.