| Yurisa a întrebat:

Caut o reclama care mi-a ramas intiparita in minte si nu o gasesc efectiv nicaieri laughing Era o reclama la o masina (neagra, alba sau gri dar nu mai stiu exact) si umbla noaptea pe strazi pustii, erau lumini de la cateva magazine dar atat, afara era intuneric si pe fundal se auzea o melodie elecronica dar chill (se auzeau parca cateva note de xilofon). Reclama a fost difuzata cam in 2008-2011 cam asa. Nu stiu de ce, dar sunt foarte pornita sa o descopar. Ofer funda si respectul meu.

3 răspunsuri:
| Ofataobisnuita1103 a răspuns:

Daca mai sti de la ce firma era masina cauta pe Youtube si poate gasesti cevawinking

| mihaicelsfant a răspuns:

Cum arata masina?laughing

| Yurisa explică (pentru mihaicelsfant):

Era destul de lunguiata si de smooth laughing