| munteanuseby80 a întrebat:

Era acum cateva minute pe ZuTv reclama aia "nu e tv, e zu tv" ceva de genu' si pe la inceput, pe fundal, se auzea o melodie cu niste versuri si la un moment dat era " oo, oooo oo" cred ca e de la B.U.G. Mafia, dar nu stiu cum se cheama laughing...Dau funda :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este vorba despre imnul radio zu 2014 https://www.youtube.com/watch?v=RXRVt1oWVao de downloadat il gasesti pe google sub numele de Imnul Radio Zu - Forza Zu All Stars 2014

| munteanuseby80 explică:

Mai, nu imnul! La reclama de pe tv aparuta recent pe la inceput se aude ceva cu ooo, dar am cautat si nue bug mafia sau parazitii. e altceva, probil ceva starinwinking