| maddy09 a întrebat:

Caut postere cu Justin Bieber daca mai apar acum noi spuneti-mi!

5 răspunsuri:
| Ciprian271 a răspuns:

A ia revista popcorn in orice librarie ca ga sesti poster cu el

| DyanaLove a răspuns:

Popcorn pe luna octombrie are un megaposter cu Justin Bieber!

| anna_8790 a răspuns:

Salut am eu 11 postere cu el noi te-as putea ajuta... Pe cine il intereseaza sa-si lase adresa de email va contactezi eu

| BlueDay a răspuns:

Mai vrei postere cu Justin? am afise din America daca te intereseaza da-mi add party_in_hell81