| Justin***Deny a întrebat:

cine stie in ce reviste apar articole si postere cu Justin Bieber?

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ruxy_1106 a răspuns:

In revista Bravo. E full de Justin Bieber. Postere cu el la fiecare numar aproape, articole mereu, deja m-am plictisit. In numarul asta e poster cu Justin. Si articol.
http://bravonet.ro/blog/a-aparut-noul-numar-bravo/2010/08/31/
Aici gasesti mai multe, daca te intereseaza.
O zi buna in continuare!

| Abcfunny a răspuns:

Ieri am luat Bravo si zice despre "fetele cu care s-ar potrivi"+postere si azi am luat popcorn ...si are cu el la plaja ...etc

| aиdяaaa●• a răspuns:

In Bravo si Popcorn vad mereu articole despre elbig grin

| SheCanFlyy a răspuns:

Cumpara Popcorn. o sa-i vezi popoull rolling on the floor

| Aniela2777 a răspuns:

Bravo, Popcorn

| PaulB a răspuns:

In reviste pentru gay

| Anonim_5618 a răspuns:

Am vazut si in revitsa OK cateva articole cu el yawn

| kidDu_6567 a răspuns:

Phai... cele mai multe articole si postere eu le-am vazut in revista bravo

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Eu tocmai zilele astea am cumparat revista "Cool Girl Poster" si am gasit in ea un poster cu Justin Beiber.

| Parisblue a răspuns:

Pai de obicei in bravo girl, bravo, popcorn, cool girlwinking

| marcel_7822 a răspuns:

Justin Bieber ii fraier cu bani in buzunar

| marcel_7822 a răspuns:

Justin beber e un fraier ca si tine tiai gasi un star ma concret de cit pustiul asta

| Marijuana a răspuns:

Pe hartia igienica apare J. B devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In revista BRAVO am vazut o groaza de articole cu justin dar si poster.Eu am in camera 5 postere cu el de la revivista BRAVO