| hkymbo a întrebat:

Caut referrei ofer bonus la inregistrare + plata pentru activitatea zilnica.
Bonusul pentru inregistrare il platesc in momentul cand va inregistrati, dupa ce dati click-urile, iar pentru click-urile din prima voastra zi primiti doar bonusul de inregistrare! puteti sa va inregistrati direct aici http://www.neobux.com/? r=Kymbo33 dupa care luati legatura cu mine pe mess plata se face numai in paypal

5 centi bonus inregistrare, 2 centi pentru activitatea zilnica; Platile le fac eu zilnic. Am reorganizat lista, voi pune aici o lista cu adresele paypal si cat aveti de primit fiecare si total primit+ lista cu site-urile la care sunteti inscrisi. intrebari pe mess la owner_oan. Lista useri + paypal+ total primit si data ultimei plati:
AZ=Activitatea zilnica si este scris cat are fiecare de primit:
TP=Total Primit
LD=data ultimei plati

1. sandadanny: PayPal: sandadanny@yahoo.com, AZ: 0.04$, TP:0.18$ : 29.12.2011
2. pessoa9: Paypal: mariuspetrii@gmail.com, AZ: 0.045$, TP:0.24$: 29.12.2011
3. quentin: PayPal: adyy_10_cena@yahoo.com AZ: 0.04$, TP:0.23$: 29.12.2011
4. ionutbv27: PayPal: ioan_rata@yahoo.com AZ: 0.04$, TP:0.18$: 29.12.2011
5. craiovenis: PayPal: nata. gali71@gmail.com AZ:0.05$, TP:0.35$: 29.12.2011
6. nata887: PayPal: marinzaiachin. zaiachin@gmail.com AZ:0.015$ TP: 0.12$ 29.12.2011
7.
adresa mess owner_oan
Plata pentru activitate zilnica o primiti mereu cu o zi in urma.

1 răspuns:
| Ghioca_Lucian_Marian_1990 a răspuns:

Ce site estehappy