| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

Caut telefon cu touchscreen si tastatura qwerty...cine imi zice cele mai multe de acest gen de la companii mai importante[nokia, samsung, sony ericson etc], dar pretul telefoanelor sa nu depaseasca 10-11 milioane[lei vechi] primeste funda big grin
PS: Tastatura qwerty sa fie ca in genul telefonului Samsung galaxy 551, nu ca si a telefonului Blackberry Curve

Răspuns Câştigător
| BeeFree a răspuns:

Pai ti-as recomanda n97.e f bun...dar e mai scump..la 10-11 iti recomand Nokia c6...cel mai bune telefoane sunt cele de la Nokia:X

4 răspunsuri:
| anonima13 a răspuns:

Pai eu am Samsung star si are de toate are senzori de miscare eu am dat pe el 4 milioane jumate, mai sunt si altele ca LG cookie, LG 500i, HTC wildefire etcc
PS:eu iti recomand Samsung star

| FreakyHalloweenBoy explică:

PS: Tastatura qwerty sa fie ca in genul telefonului Samsung galaxy 551, nu ca si a telefonului Blackberry Curve

| xXxRaduxXx a răspuns:

Motorola Milestone, LG GW520, SE Xperia-Pro, SE vivaz-Pro, Nokia C6. cam astea sunt pe la 10-11 mil cu qwerty si touch.

| CIC a răspuns:

Samsung B4310 delphi