| anonim_4396 a întrebat:

Caut un server de metin2 bun adica asa de distractie Fara Hamachi! asa sa aiba king la negustori si cu cal militari si din astea si daca se poate cu arme noi faine mersi big grin idu meu nevastuicool@Yahoo.com cel mai fain server primeste funda si 1 punct la folositor mersi big grin

2 răspunsuri:
| Angelsergiuboy a răspuns:

Hammar mt2

prosite parerea mea dar joaca daca vrei

astept funda daca ti-a fost de ajutor

| IliuTZA_5884 a răspuns:

Fight Mt2 LVL 90 din start kingh de 90 si 50 Toate armede 0-92 BONUSURI SPECIALE gen 50%atack power... (daca ti-a fost de ajutor funda)