| iuandfto a întrebat:

Ce accesori handmade pentru interior pot sa fac din produse naturale (pietre, crengi etc.) sau din lucruri obisnuite? Ma duc la tara si vreau sa fac lucruri dragute pentru casa happy.

Răspuns Câştigător
| Lolicika a răspuns:

Ai putea sa pictezi pietrele sau sa le folosesti impreune cu pamant sau nisip si lemn si sa-ti faci ca un fel de gradina in miniatura. poti sa ai si un lac. poti sa faci si niste bancute, si daca poti sadeste si niste flori. cu putina imaginatie ti-ar putea iesi o gradinita super. happyhappyhappy