| CristiB93 a întrebat:

Ce ai face daca ai avea puterea sa fi invizibil o zi?

8 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

M-as ascunde! Glumesc...probabil ceva ilegal, pe urma m-as ascundehappy

| Musique a răspuns:

Tot felul de lucruri nebunești.

| cooldreams a răspuns:

M-as strecura langa profi sa vad ce subiecte ne vor da la test, apoi, cand le e lumea mai draga, le dau un sut si as rade de ei cand le-as vedea fata O_O devil

| Cetateanulturmentat a răspuns:

De toate... Nici nu stiu cu care sa incep...Mi-as inscena propria moarte, as jefui o banca ( bine, hai 2-3 banci), as trimite pe cineva apropiat sa cumpere 2 bilete de avion si sa duca banii, in timp ce eu ma strecor in avion, ajungem in Jamaica si traim pana murim. Merge?

| dominyksk a răspuns:

Nimic deoarece nu o sa se intample niciodata, traesc realitatea nu vise

| MyPassion a răspuns:

M-as duce la unele persoane de care mi-e dor.happy

| Rager a răspuns:

As urmari totlaughing

| CcristianN a răspuns:

As face ce ar face un om invizibil