| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai face daca ai primi de ziua ta un cadou extraordinar de urat, neinspirat si de niciun folos?

Răspuns Câştigător
| grgdlk a răspuns:

Pai nu i as spune celui care l a adus ca nu mi place, doar nu suntem nesimtiti nu? I asmultumi frumos pentru cadou m as preface un pic ca imi place cu toate ca s ar vedea oe fata mea ca mint, si apoi l as arunca fara sa i spun celui care l a adus

5 răspunsuri:
| CherryLove a răspuns:

I-as multumi si l-as depozita sub pat. Nu se stie cand ai nevoie de un cadou pentru dusmani... laughing

| deea221 a răspuns:

As zambi, as multumi pentru ca la urma urmei intentia conteaza si apoi l-as depozita intr-un loc unde sa nu il vad prea des, poate vreodata as avea nevoie de el.

| fabyzor a răspuns:

De bun simt ar fi sa pari incantat/a de cadou indiferent de la cine e.

| Cristina_6745 a răspuns:

Pai eu l-as pune intr-un loc mai retras ca sa nu-l vada nimeni si dupa aceea as vrea ce as face cu el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I-as gasi o utilitate big grin