| Adoryan123 a întrebat:

As dorii sa vad si eu preferintele unor fete despre ce vor sa le aduca Mos Craciun! Ma grabesc putin sa-i cumpar un cadou iubitei mele si sunt neinspirat! Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Haine,pantofi,cosmetice,accesori.Acuma depinde si de caracteru ei daca accepta orice sau daca isi doreste ceva anume,poate prefera ceva scump sau poate nu conteaza pentru ea decat gestu.Ii poti cumpara un set care sa contina:parfum, ruj, rimel, gel de dus, crema.Sau un accesoriu frumos:inel, bratara, lantic(sau chiar un set intreg).