| raresel a întrebat:

Ce animale sa imi mai iau la barn buddy daca am caine, gaina si 2 porci? daca imi dati raspuns bun 1 fundtiza

Răspuns Câştigător
| Raressh69 a răspuns:

Eu am 190 de animale... dupa porc... poti sa iti iei oaie pentru ca e mai ieftina. si nha ii buna funda?

5 răspunsuri:
| raresel explică:

Si am si oaie

| seby_2785 a răspuns:

Rasel trebuie sa spui si tu cati bani ai ca sa iti spunembig grin

| Buubuuu a răspuns:

Lama. elefant, cocos, capra, cangur.rata, ren, gasca, strut, cal, panda, vaca, tigru.vaca,bou...sh sunt mollte dinalea cu Barn Buddy Credits!

| Andreea_9030 a răspuns:

Vaca

| LeXy_3530 a răspuns:

Depinde de nivel happy...
cumpara-ti cal deorece iti da 75 XP happy