| JiTerra a întrebat:

Ce anime imi sugerati? Sa aiba actiune, putin romantism [nu mult x.x] si faze amuzante laughing

PS: Am vazut naruto, inuyasha, dbz, yuyu hakusho, ouran, death note...

Funda!

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Hentai?

| DoctorHiz0 a răspuns (pentru Liviu):

Daca nai idee mai bine nu scrie! straight face Sango a zis actiune dragoste si amuzament nu Porn!

| xgd a răspuns:

Awwww Naruto si Inuyasha si eu le-am vazut si imi plac mult ♥ Uita-te la Naruto Shippuden sau daca te uiti deja, nu stiu ce sa-ti recomand :]] In trecut m-am uitat la Kaleido Star, chiar il iubesc, dar e pentru fetite...si e vechi...

| JiTerra explică (pentru xgd):

Si.l-am vazut de 3 ori cand aveam animax rolling on the floor

| DoctorHiz0 a răspuns:

H.O.T.D (High School Of The Death) e super tare dar episoadele apar ff greu findca creatori intampina mici (mari) probleme il poti vedea pe desene anime.ro sau daca nu incearca pe google big grin funda?

| DoctorHiz0 a răspuns:

High School Of The Death si eu sunt un iubitor al animeurilor :d si am vazut aproape toate cele mentionate de tine animeul il poti gasi pe desene anime.ro sau daca nu cauta pe google si daca se poate sa imi lasi intr-un mess id ul tau sa mai vb big grin p.s. nu am raspuns pentru funda ci pentru a ajuta un prietenwinking

| JiTerra explică (pentru DoctorHiz0):

Altceva, in afara de HOTD? thinking

| DoctorHiz0 a răspuns:

Full metal alchimist, Bleach, Naruto shipuden, suburbi si mai sti dar acum nu-mi vine nici unul

| JiTerra explică (pentru DoctorHiz0):

FMA am vaz cateva episoade, bleach nu-mi place :-s si Naruto Shippuden il urmaresc in prezent, dar mai vreau ceva pe langa :-s am inceput sa ma uit la hellsing da nu prea ma atrage tongue sad

| kaichouwamaidsama a răspuns:

Hmm...Soul eater.