| hello123 a întrebat:

Ce anime-uri sau manga de genul Rosario+Vampire, Sora no Otoshimono sau Baka to Test Shoukanjuu mai stiti? dau fundoi pentru raspunsul cu cele mai multe idei big grin

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SMA a răspuns:

Pai vad ca esti un/o amator/amatoare de ecchi. Ok, nu stiu decat Rosao + Vampire si Baka to Test Shoukanjuu, dar nu imi trec prea multe idei prin cap. Asa ca iti voi da o lista cu anime-uri care. poate din intamplare se nimeresc cerintelor tale :
- Kampfer (nu stiu, mie nu mi-a placut, dar poate tie iti v'a fi pe plac )
-Zero no Tsukaima
-Toradora
-Yosuga no Sora
-MM!
-Weiß Survive
-Seitokai no Ichizon
-Negima!?
-Happiness!
-Ladies versus Butlers!
-Karin
To LOVE-Ru
-Shuffle!
-Bakemonogatari
http://myanimelist.net/anime/2993/Rosario_+_Vampire/userrecs Pentru mai multe recomandari :).