| tauretee a întrebat:

Ce animekage e mai tare naruto shuppiden sau dragon ball z

30 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pai depinde care-ti place tie...
Amandoua sunt tari!

| 3my098 a răspuns:

Naruto Shippuuden; X

| 3my098 a răspuns:

Astia care ati dat stupid la naruto shippuuden Vreau sa stiti ca naruto e mai tare decat dragon ball z finca e prea multe desene in dragon ballz si in naruto shippuuden daca nai macar peste 12 ani nu intelegi nimic din naruto happy NARUTO SHIPPUUDEN POWER

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru 3my098):

Serios? Eu nu sunt unul dintre cei care v-au dat ERONAT, dar v-as da deoarece mereu spuneti asa. Voi h-abar nu aveti. In primul rand sunteti niste rasfatati care h-abar n-aveti ce este calumea si bun. Dragon Ball Z este din anul 1986 si are o grafica ca din 2007 cam asa. Voi ganditi? Inainte sa imi comentato raspunsul veniti cu o afirmatie inteligenta. Dragon ball z a fost plagiat cel mai mult de Naruto, STII DE CE? Pentru ca oamenii ca voi sunt prea inapatanati si nu vor sa recunoasca asta.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru 3my098):

Tu stii sa vorbesti? 'Astia care ati dat stupid la naruto shippuuden Vreau sa stiti ca naruto e mai tare decat dragon ball z finca e prea multe desene' prea multe desene? Omule te rog eu frumos laughing) du-te si dati foc. Gandeste-te mai mult la o afirmatie nu da din senin ca calu(scuzati cacofonia) in ploaie.

Răspuns utilizator avertizat
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Naruto ShiPPudEn

| Alisstor a răspuns:

Naruto shippuden

| Drag0s a răspuns:

Dragon ball Z. este cel mai tare anime, in ciuda simplitatii lui este genial.

Eu urmaresc Dragon ball Z, Naruto, Bleach si sincer dintre acestea 3, seria Dragon Ball Z este cea mai atractiva.
Pe langa faptul ca a rezistat in timp, din 1985-1986, cand a aparut primul episod, pana in ziua de astazi Dragon Ball Z Kai ( refacerea episoadelor din "tineretea" seriei), aceasta serie arata talentul celor care il creeaza si spontaneitatea acestora. de fiecare data aducand ceva nou, in astia 25 de ani. E mai batran anime-ul decat mine laughing.

Naruto este mai degraba un anime ce are pe langa actiune, multa simbolistica, un conflict complex si chiar filozofie. Pentru a-ti exemplifica cel mai bine un moment de filozofie din naruto uite-te la ultimele episoade 205-206 Shippuden si ai sa observi asta in discursul tinut de personajul Madara.
Deasemenea anime-ul Naruto te tine in suspans si ce este exceptional la el. este extrem de inteligent gandit, conceput si redactat.

Insa simplitatea si conflictul si personajele(cu abilitatile lor) din DBZ intrece cu mult orice anime.

In concluzie, DBZ DOMINA!

| CoolSaku a răspuns:

Naruto Shippuuden e clar mai tare.

| NyanMei a răspuns:

Naruto shippuden

| Darius50boss a răspuns:

Naruto Shippuden

Răspuns utilizator avertizat
| Amiira a răspuns:

Anime-uri sunt o arta,una in care se pune suflet, doar asa reusesc sa ne "atinga inima", si ne raman intiparite in minte. Daca vrei arunca o privire aici pentru cateva: http://anime-ro-sub.ro/

| SokarDax a răspuns:

Naruto shuppiden desigu ii cel mai tare anime din lumeeee:*:*big grin

| cinecitesteeGAY a răspuns:

Naruto Shuppiden

| amelyyy a răspuns:

Naruto shippuden logic dbz e vechi si plictistor

| Ioana_Ene_1980 a răspuns:

Eu cred ca e son goku

| RevoTen a răspuns:

Naruto shippuden

| MyTza_SeBa_1996 a răspuns:

In ciuda raspunsurilor altora DBZ este mult mai vechi si mult mai distractiv. Nu spun ca Naruto shippuden nu e si el misto dar sa fim seriosi DBZ e mult mai haios cu fiecare intamplace pe care o vezi. Si celor care le place cel mai mult Naruto shippuden... Uitativa de la inceputul desenului cu DBZ si prin asta vreau sa spun ca sunt o gramada si sunt foarte haioase.Primul desen incepe cu Goku cand e mic(Dragon Ball)apoi sezoanele cand e mare si are propia familie(Dragon Ball Z-Dragon BallZ Kai) pe urma cand este bunic(Dragon Ball GT) si ultimul dar nu cel din urma(Dragon Ball AF) cand Goku devine de la Super Sayan 4 la Super sayan 5 si tot asa pana la 10 chiar mai mult nu pot spune prea multe despre DBAF pentru ca sunt abia la episodul 35 asa ca va urez tuturor...Vizionare placutabig grin

| Raileanu_George_1996 a răspuns (pentru MyTza_SeBa_1996):

Naruto shippuden e mult mai bun pe poveste, bine pe asta și e bazat, naruto mai și drama, mister, filosofie pe lângă acțiune și comedie practic aceste doua anime-uri nu pot fi comparate pentru ca diferă stilul după care au fost făcute.

| Berche_David_1990 a răspuns:

Eu zic ca Dragon Ball Super e cel mai tare Anime.

| Berche_David_1990 a răspuns:

Dragon ball super e cel mai tare dupa parerea mea.