| florina200 a întrebat:

Ce anotimp va place

18 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

Iarna :X atunci m-am nascut eu big grin

| hummer24 a răspuns:

Toamna

| Hikari a răspuns:

Toate imi plac la nebunie!

| Saya a răspuns:

Toamna

| Bailey a răspuns:

Vara, normal :X
tie? happy

| ionuutzuu a răspuns:

Vara.

| diamar a răspuns:

Buna! mie imi plac vara si iarna in egala masura.fiecare are cava frumos, noi trebuie doar sa-l descoperim...

| ChristinaO a răspuns:

Primavarahappy

| DreamingAloud a răspuns:

Vara- vacanta, plaja, chestii...
Toamna- hmm are si ea farmecul ei
Iarna- Yuhuu zapada. si sa nu uit ca este anotimpul in care m-am nascut
Primavara- ghiocei, alea alea

| Chu a răspuns:

Vara uohh si pleaca crying

| florina200 explică:

Si eu prefer tot vara

| gabrielaoana11 a răspuns:

Vara si iarna

| Adeeeeeee a răspuns:

Vara,dar si iarna.mai mult vara ca ma duc la plaja.

| andreea97_3289 a răspuns:

Vara pentru ca nu e scoala, ma scol tarziu, stau mult pe afara, si mananc inghetata big grin. Al tau care e? happy

| anducool a răspuns:

Iubesc vara pentru ca e vacanta si ies afara si nu mai am treaba cu scoala. Dar in zilele astea caniculare ca nu pot sa ies afara prefer iarnahappy

| AproapeDeInimaTa a răspuns:

Iarna love strucklove strucklove struck

| LostSmile a răspuns:

Primavara pentru ca atunci e ziua mea, avem si vacanta de Pasti, si mai e si 1 Martie, 8 Martie si este si un peisaj frumos: toti copacii-s plini cu flori, flori superbe precum ghioceii, zambile, narcise (preferatele mele) si vremea e tocmai buna : nici prea cald dar nici prea frig :X

| cory_2758 a răspuns:

Varaaaaaaaaaaaaaaaaaa 1000%