| AdaIoana18 a întrebat:

Ce anotimp va place?kiss

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Varaalove strucksummerlove struck

24 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Imi place iarna.nimic nu se compara cu ingerii facuti in zapada, datul pe ghiata, patinuarul, bulgareala... :X

| Hmmmm a răspuns:

Primavara si varabig grintie?

| yellowalien a răspuns:

Fiecare anotimp are farmecul lui. Mereu cand e iarna ma gandesc " Maaama cat de faina e iarna". apoi cand vine primavara " Ce dor imi era de primavara". vara nu mai spun smug. iar toamna e absolut sublima, mai ales la inceput... In concluzie, imi plac toate anotimpurile in egala masurahappy

| daii a răspuns:

Varaaaaaalove strucklove strucklove struck cel mai tare:X sorare, mare, nisip, haine lejerelove strucklove struck

by daiiwinking

| daniDeeDee a răspuns:

Vara... cald si frumos. love struck

| Zâmbărici a răspuns:

Vara asta e clar:X:X

Tia?:X

bye bye

| DeNyyy a răspuns:

Primavara si vara... iarna nu prea ca imi iau mozol

| Casiana a răspuns:

Iarna, sunt nascuta pe 7 februarie asa ca iarna este cea mai tarewinking!

| roox a răspuns:

Primăvara şi varaaaaaaaaaaaaa

| princessmary a răspuns:

Iarna si primavara:*

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Varaaaaaaaaaaa!:*E mai mult de cat geniallaughing intr-un cuvantbig grinISTRACTIE`si o groaza de lucruri de facut.big grin

| Ionutzsa a răspuns:

Iarna love struck

| DianaLostInDreams a răspuns:

Primavara si vara.

| aditzuca a răspuns:

Iarna, vara

| AdaIoana18 explică:

Mie cel mai mult imi place vara nici un anotimp nu poate sa inlocuiasca vara : -mersul la piscina, pe afara pana seara cand se intuneca, purtand cele mai scurte si subtiri haine pe care le am maieuri pantalonii scurti, mersul la mare... Ador vara!

| TaylorMomsen a răspuns:

Vara si iarna love struck

| Daniutza a răspuns:

Fiecare anotimp are cate ceva special.
Primavara simti mirosul florilor si te bucuri de veselia care ti-o transmite natura, vara te bucuri de caldura soarelui si ai posibilitatea de a innota, toamna incepe scoala si se coc fructele, iar iarna te dai cu saniuta, te joci in zapada si stai in sanul familiei de sarbatori.

| inghetsatacufistic a răspuns:

Clar vara:X

| symo_2617 a răspuns:

Imi plac 2 anotimpuri...respectiv vara deoarece e vacanta e cald... e super si iarna pentru ca e ziua mea:X si pentru ca imi plac sarbatorile de Iarna:X

| anonima16 a răspuns:

Vara love struck

| ☺Pǻ§†ٱLµ†Zǻ●Löž☻ a răspuns:

Imi place primavara si vara pentru ca e cald :*. Si nu prea imi place frigul.happy

| mermadia a răspuns:

Primavara, categoric! pentru ca nu e asa de cald, e numai bine si natura invie, e ziua mea... e superb!love struckx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna mie imi plac doua anotimpuri, iarna si primavara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarna intotdeauna are un farmec aparte chiar daca avem de indurat mult frig...

Întrebări similare