| Unbearable a întrebat:

Ce aparate foto imi recomandati? Ma gandeam zilele astea ca ar fi ceva propice pentru mine, as iesi mai mult din casa, m-as plimba mai mult si de ce nu, probabil as gasi si ceva persoane cu care sa leg prietenii. Am un plan; merg in vreo 4 orase, cateva, poate mai multe, impreuna cu o verisoara, prin cele mai frumoase si mai mari parcuri, unde am sa fotografiez peisajele intr-un mod artistic. Sunt incepatoare, nu prea mi-am facut o idee in mare despre ce inseamna asta, dintotdeauna mi-a placut sa fotografiez lucruri marunte din diferite unghiuri, forme, etc., dar nu dadeam o importanta atat de mare ca acum. Lucrul asta il pot numi hobby, chiar as dori sa ma axez pe asa ceva, mi se pare interesant. Pe langa celelalte activitati, n-ar strica si una de genul.
Daca cineva se ocupa cu o situatie asemanatoare (doar din placere), as dori si eu sa-l cunosc, poate mai multe detalii, experiente, idei. Mi-ar fi de ajutor. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Sn1p3r a răspuns:

Cauta l pe razvan dumitrescu pe fb.omul e profesionist si te va ajuta cu placere.

| bacescuadrian97 a răspuns:

Eu iti recomand aparatele foto de la Canon sau Nikon.Cauta aici...http://www.altex.ro/......rie-sd-4gb