| littleblackgirl a întrebat:

Fac poze artistice, nu sunt profesionista dar nici incepatoare. Undeva pe la mijloc, si as dori sa-mi recomandati si mie niste aparate foto bune, ceva in gen Nikon D7000. As dori sa nu depaseasca insa suma de 1700 de lei si nu neaparat de la Nikon. Postez aceasta intrebare nu pentru ca nu gasesc pe internet destule aparate foto, ci pentru faptul ca nu stiu care ar fi cel mai potrivit. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Ally_1242 a răspuns:

Eu am un Nikon d3000 si am dat pe el 1650 lei dar il poti gasi si mai ieftin. Este foarte bun si pozele ies minunat...are tot felul de reglaje si alte chestii. sper ca te-am ajutat:*:*