| maria_8591 a întrebat:

Ce ar merge la o vesta din blanita naturala? va rog scrieti repede

Răspuns Câştigător
| TeenageGirl a răspuns:

@mmary ugg uri in niciun caz! Cizmee lungi pana la genunchi sau peste sunt cele mai apreciate

10 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Pai ar merge niste ugg-uri, o pereche de blugi skinny, o bluzita mai lunga chiar foarte bine ar merge si una din lanita foarte subtire.cred ca stii despre ce vorbesc se gasesc foarte des prin magazine vesta. o esarfa daca vrei si o gentuta vor creea o tinuta impecabila! multa bafta!happy:*

| Satisfaction a răspuns:

O pereche de blugi de oricare bagati intr-o pereche de cizme de astea http://www.acasatv.ro/......caini.html cu o bluza pe care o ai prin dulap si parul drept

| Zippy a răspuns:

O blonda nudlaughing

| AnToNiKa_7758 a răspuns:

Niste cizme la moda si niste blugi!

| 孫燕姿 a răspuns:

Depinde cum ai tu vesta. Ar putea merge cu o maleta pe dedesubt si o pereche de blugi stramti.

| KuroNeko a răspuns:

S-o arzi...cum sa porti blana naturala?

| Ella_5066 a răspuns:

Pai niste blugi stramti o bluza mulata neagra sau alba si niste cizmulita finute cu blanita daca ai! funda? a da machiaj discret! funda?
si succes la agatat

| paulcristian a răspuns:

Depinde foarte mult de coloarea blanitei, daca e un maro rosiatic ar merge o camasuta mov sau cremhappy

| paulcristian a răspuns:

Depinde de culoarea blanitei, dar cred ca o camasuta crem sau mov ar merge foarte binehappy

| paulcristian a răspuns:

Depinde de culoarea blanitei, dar cred ca o camasuta crem sau mov ar merge foarte bine.