| gadu a întrebat:

Buna TPU am o intrebare : am o pereche de colanti roz- portocaliu s eu bluzita tot asa merge cu cizmulite albe si vesta din blanita fundita:*:*:1

Răspuns Câştigător
| Adelina004 a răspuns:

Daaa merge super bine combinatia asta.crede-ma am experienta in vestimentatie. :* sper ca te-am ajutat big grin

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Merge,dar o sa arati ca o pitzi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pf...mai fata...o sa arati a piti!
Renunta la stilul asta..Gen colanti colorati, port si eu colanti dar nu ii asortez cu cizme sau mai stiu eu ce blanuri laughing

Pa-pa

| alismiley a răspuns:

Daca culoarea vestei e la fel ca cizmele, da. daca nu schimba ori colanti ori bluzita... :*:*