| bea119b a întrebat:

Ce ar trebui sa fac dacatonguerietena mea cea mai buna, s-a reimprietenit cu dusmana mea, cu care si prietena mea a fost certata?

Răspuns Câştigător
| AWSOMENESS a răspuns:

Daca tot spui ca iti e cea mai buna prietena, ar trebui sa o intrebi pe ea. Daca nu vrei sa pari geloasa, iesiti toate 3 si rezolvati-va problemele. Si ce dusmani? Gandeste-te de ce nu o suporti si apoi cauta solutii de impacare, oricum, dupa cate am vazut eu pe la scoala, 3fete nu vor fi niciodata cele mai buna prietene...

1 răspuns:
| LittleReasonToSmile a răspuns:

Sa te duci la psiholog. laughing