| Anonimul998 a întrebat:

De ceva vreme m-am reimprietenit cu o fosta foarte buna prietena,dar de data asta am inceput sa ne tachinam,sa ne alintam cu tot felul de apelative, mai pe scurt ne comportam ca 2 indragostiti, amandoi avem 15 ani, iar ea a avut o relatie cu un tip de 20 de ani,s-au tot certat si tot asa,mi-a zis ca ma iubeste asa mult,ca pe un frate,intrebarea mea este, credeti ca ar trebui sa imi incerc norocul sa o intreb daca vrea sa fim impreuna sau sa-mi vad de viata mea?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

De ce intrebi? Este de la sine de inteles ca ar trebui cel putinsa incerci. Nu ai nimic de pierdut ba chiar ai de invatat. Ea are o oarecare experienta care ti-ar putea fi de folos. Incearca si mult succes.