| Andreea_Monica_1978 a întrebat:

Ce as putea face in drum spre munte\mare? Stau in masina in jur de3 -4 ore
La munte: Braila-Slanic Moldova
La mare: Braila-navodari

Răspuns Câştigător
| Sophie26 a răspuns:

Pai poti juca carti sau te poti uita la un film... De asemenea poti admira peisajul sau poti asculta muzica, poti canta etc. Poti citi reviste, etc. Eu asa procedez când plec in vacanta. Funda?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In 3 ore nici nu ai timp sa te plictisesti

| mihai69 a răspuns:

Un film pe tabletă; sau ceva joc pe care să nu-l poți lăsa din mână. Unii pot chiar să citească o carte...

| CM_Cosminel_1999 a răspuns:

Poti sa iti iei leptopul sa te joci laughing

| Ioanaaaa72 a răspuns:

Fa-ti un playlist cu muzica, asculta muzica pana te plictisesti.
Observa locurile prin care treci.
Poti sa si citesti, cu conditia sa nu ti se faca rau.
Sau dormi?