| Sw33ty_9502 a întrebat:

Ce as putea face in timpul liber? Cel cu cele mai multe activitati primeste funda(sa fie si folositoare)

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Sw33tylove struck! Pai:sa iesi afara cu prietenii tai si sa va plimbati printr-un parc; poti sa mai faci un pic de sport ori in casa ori afara; te mai uiti la un film; mai faci curat prin casa; mai te joci pe calculator; mai citesti o carte; desenezi etc...Bafta^^

8 răspunsuri:
| Alex_7297 a răspuns:

Hai frate, n-aveţi amici? Ieşiţi la un suc/o bere, la un săniuş, discotecă, fotbal, baschet, ce sport îţi place ţie! N-aveţi pic de imaginaţie, o să urmeze să ne întrebaţi şi cu ce să vă îmbrăcaţi, sau ce să mâncaţi la prânz!straight face

| Alex_7297 a răspuns:

@Sw33ty nu numa' în Bucureşti poţi ieşi la o bere, nu numa' în Bucureşti te poţi duce cu sania! Eu nu sunt din Bucureşti, şi nu îmi pare rău... N-ai nici o prietenă bună? Cheam-o pe la tine, socializează cu cineva!(nu pe internet)...

| Sw33ty_9502 explică:

Nu pot sa ies afara cu prietenii sau sa-mi fac un grup.Nu ma lasa parintii.Cu muzica, placa si desenu sunt de acord da deja le practic. happy Mai astept raspunsuri.

| Sw33ty_9502 explică:

Sa sti ca nu a fost frumos Alex! Poate ca nu stau in Bucuresti si poate ca nu sunt asa de mare incat sa ma lase parintii in oras si acasa nu stiu ce sa fac.

| Sw33ty_9502 explică:

Ba da dar nu ma lasa parinti, asta incerc sa spun.Si cu sania nu am unde sa ma dau ca nu mai e zapada pe strada sad Si sunt prea mica pentru bere sau sa ies singura in oras.Am 11 ani... Oricum multumesc pentru raspunsuri.Am ales castigatorul.

| justmeesb a răspuns:

Buna, pai poti sa te plimbi, faci cumparaturi, citesti, vezi un film la cinema sau acasa, faci o prajitura, dansezi, desenezi daca ai talent, etc.

| Ryuzachi a răspuns:

Ai putea sa te uiti la un anime http://anime.kage.ro/anime/nana/

| Pantera1blackinIP a răspuns:

1 Te dai cu placa ( skateboard )
2 Iti faci un grup de rpieteni si compuneti melodii rap
3 Cumparati o chitara si canti la ea daca nu stii invetiwinking
4 Iesi pe afara
5 Fa-ti un still de viata - rock - punk- emo- reggae - rapper
6 Du-te la Flopy Music Bucharest in sectoru 2 e un club de muzica rock
7 Fa-ti freze de la punk - emo toate si vezi care iti asorteaza
8 Fa ceti trece prin cap
9 Invata sa compui muzica rap lasa manelele nu sunt bune iti distruge viata
10! Invata la scoala... laughing pierzi timpu asa! DISTREAZATE ESTI COPIL >big grin