| coolandra a întrebat:

Cine stie niste activitati ce le-as putea face in timpul liber la 12 ani?

3 răspunsuri:
| XxRoyalxX a răspuns:

Eu am 12 ani si hoby-ul meu este asta a ies la film sa ma joc iar mai ales ies afara si cand trece lumea pe stra le spun tu arati nasps puneti asta asa pe tine si date cu spayul dar nu ii dai daoar ii s[ui ce ar trebui sa se imbrace e amuzant dar fa asta ori dimineata orii seara ca pe cadura astqa nu iese nimeni

| a1doru a răspuns:

Citeste copile.citeste.tot ''ce-ti pica in mana''. nici nu stii cat vei avea de castigat! SPER SA NU UITI SFATUL ASTA.

| Alemoni a răspuns:

Buna! Toti avem hobby'uri, cum ar fi patinajul pe role, patinajul pe gheata, plimbatul cu bicicleta. Ai putea sa desenezi, sa pictezi, depinde de talentul tau. Sau sa faci lucruri hand made. Poti sa faci o gramada de lucruri.