| n0name a întrebat:

Ce as putea sa fac pe internet pe telefon in afara de facebook, messenger si twitter?

Răspuns Câştigător
| LoReDaNa a răspuns:

Buna! sa stai pe hi5, pe diferite site, sa rasp la intr de pe TPU; p, sa descarci muzica, poze, sa asculti muzica, diferite informati nu stiu sunt multe; D

Funda?:X

7 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Descarci jocuri, aplicatii, te uiti pe youtoube

| Vögeln a răspuns:

Eu una imi descarc jocuri(pentru ca sunt anumite site-uri de unde la poti downloada) sau daca nu. imi descarc niste teme: www.zedge.com site-ul acesta este foarte bun si poti downloada mai multe de pe el!(ai sa vezi ce se mai poate lua :P) si cam atat fac eu pe telefon:))
fundita;;)?

| n0name explică:

Bun... hi5 n-am, la intrebari pe TPU - nu mai imi place site-ul, teme nu gasesc pentru telefonul meu (Samsung S-5230), ziare. cand sunt la scoala si nu fac vreo ora... nu pot sa citesc ziarul pe motiv ca e plin de pornografie. si colegii m-ar spune, pe youtube nu-mi merge, programe nu prea imi trebuielaughing nu-mi place sa-mi truchez pozele. funda merge la @NicoOle16!happy

| Taeron a răspuns:

Ai putea sa inveti sa lucrezi pe niste programe care sunt folositoare, cum ar fi Adobe Photoshop, Autodesk Autocad, Sony Vegas. Ai putea sa inveti foarte multe chestii.

| LightDr a răspuns:

Poti intra pe ziare tongue, poti sa intri pe forumuri... poti sa te joci pe jocuri de pe netwinking fara sa le cumperi
Succesbig grin

| Coporan123 a răspuns:

Sa-l stergi de praf big grin

| Roby1992 a răspuns:

Stai pe Youtube,TPU,daca ai un tel mai destept si multe alte chestii aproximativ unui pc, asta depinde daca ai un tel cu android, symbian sau ios.