| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati alege intre a fi actor, cantaret, regizor sau criminalist si de ce?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Actor (la filmele pornowinking )

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Hmmm... o intrebare destul de buna. Aleg totusi actrita... au mai multe posibilitati, cred!

| FucktheSystem a răspuns:

Mi-ar placea toate tongue
Actor [ pentru ca imi joc rolu in fiecare zi de 14 ani tongue]
Cantareata [ Because i want to ROCK this world \m/]
Regizor [ Pt ca se castiga bani frumos tongue]
Criminalist [ Pt ca mi-ar placea sa vad cadavre si sa il bag la zdup pe nenea care l-a omorat pe celalat nenea tonguelaughing]
Si mi-ar mai placea sa fiu medium. medium de ce nu e ca varianta acolo waiting

| Deyutza a răspuns:

Daca as avea o voce mai buna as dori sa fiu cantareata pop! Deoarece imi place muzica si cred ca ar fi foarte trista viata fara ea! Si vreau ca toata lumea sa-mi asculte muzica si traiasca in acelasi timp prin ea! Ar fii un vis devenit realitate!

| Madalin a răspuns:

Eu as alege cantaret pentru ca iubesc muzicabig grin imi place mult sa cand la chitara. Daca as putea mas face cantaret da cine stie poate chiar se intamplabig grin

| Simooxd a răspuns:

Cantaret!puppy dog eyes
De ce?
Pentru ca am voce.happy

| ZapaciLaa a răspuns:

Cantaret... pentru faima(in special) si bani

| kindness a răspuns:

Actor...asa as alege ...pentru ca e frumos sa faci actorie love struck

| purpleice a răspuns:

Cred ca cantaret, pentru ca imi place f mult sa cant si am voce.imi place si actoria.criminalist ar fi interesant dar nu cred ca as putea sa fac astalaughing

| ιηνιη¢ιвℓє a răspuns:

-Cantaret
pentru ca as canta ce simt si eu ma relaxez prin muzica de obicei

| toteusunt a răspuns:

Hmmmm... pai ori actor(teatru) pentru. ca imi place aceasta meserie sau criminalist pentru. ca e ceva misterios big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici una nu e pe gustul meu, dar daca ar fi sa aleg, as alege regizor, de preferat unul care reuseste sa stea cat mai departe de ochii presei.Sunt destul de creativa, am idei originale, destul de interesante si, dupa cum spuneam intr-o alta postare(mai in gluma, mai in serios), chiar visez unele scnarii de film horror/thriller(si nu numai).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Actor, pentru ca imi place sa interpretez.
In plus omu are 5-10 personalitati diferite si prin actorie banuiesc ca as putea sa le descopar pe toate.

| Anamaria_7214 a răspuns:

As alege actoriahappy e o meserie frumoasa in care poti juca un rol care nu se potriveste cu caracterul tau dar din care poti invata multehappy

| ۞Al3x۞ a răspuns:

Eu as alege cantaret, pentru ca asa pot merge prin alte tari, si sigur se castiga destul de bine la bani.