| blonda_9284 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti un singur actor, o singura actrita si un singur regizor nu pentru felul cum arata, ci pentru valoarea sa, cine ar fi cei pe care i-ati alege?

16 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Imi plac optiunile tale, blondo.
Sunt mai multi care-mi plac, dar cred ca la un singur actor - sunt sigur cine e in cazul meu. Robin Williams - singurul actor care m-a facut sa lacrimez la filmele lui.(Good Will Hunting, Bicentennial Man, A. I., Mrs. Doubtfire-chiar daca e mai mult comedie, dar n-am plans de ras, ci de altceva)
La actrita mi-e greu sa aleg.

La multi ani!
Un nou an MAGIC sa ai! happy

| Gizăz a răspuns:

Johnny Depp(pentru rolul din Edward Scissorhands). Stanley Kubrick regizor și actriță preferată nu am.

| Dumnezău a răspuns:

Actor: Ben Affleck/Shia LaBeouf Actrita:Claire Danes Regizor: Michael Bay tongue

| mmary a răspuns:

Actor: Johnny Depp
actrita: Barbara Streisand
regizor:Francis Ford Copola.happy:*

| ionut1980 a răspuns:

Al Pacino, Demi Moore, Alfred Hitchcock.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ovidiu Iuliu Moldovan, Valeria Seciu și Dan Pița.
La mulți ani!
Pa, pa.

| xSoaked a răspuns:

Cred ca i-as alege pe Morgan Freeman/Clive Owen, Cate Blanchett si Clint Eastwood. thinking

| blonda_9284 explică:

Bine. Acum iata si optiunile mele.
Actor: Johnny Depp pentru ca fiecare film in care l-am vazut nu m-a lasat sa ma dezlipesc de televizor.

Actrita: Helena Bonham Carter. In Harry Potter cine ar fi putut sa-i dea viata nebunei aceleia de Bellatrix Lestrange mai bine decat ea? Sweeney Todd: the Demon Barber of Fleet Street, Alice in Wonderland... le stiti cu siguranta. Stiu ca multi o critica pentru stilul ei vestimentar, dar pentru mine va ramane mereu o ADEVARATA DOAMNA a cinematografiei!

Regizor: Tim Burton pentru ca sunt o copilaroasa si imi place tot ce tine de magie, mister si fabulos! Cine poate ilustra aceste trei lucruri mai bine decat el?

In plus, de fiecare data cand se aduna acestia trei rezulta nimic altceva decat capodopere de filme! Exemple: Alice in Wonderland, Sweeney Todd: the Demon Barber of Fleet Street, Charlie and the Chocolate Factory, Tim Burton's Corpse Bride.

| blonda_9284 explică:

Multumesc, Harry Potter laughing Si tu la fel! Si voi ceilalti!

| Alexandru a răspuns:

Mai intai de toate vreau sa spun ca imi place intrebarea. Acum referitor la aceasta :
Actrita : Susan Sarandon
Actor : Al Pacino
Regizor : Oliver Stone.
La Multi Ani si toate cele bune.

| Deerpinaaaa a răspuns:

Actor : jude law

actrita : selena gomez

actor : http://www.google.ro/......tp?/images

actrita : http://www.google.ro/......tp?/images ic:specific, isc:black&source=lnt&sa=X&ei=DnAeTefENNWV4gbLyt2EAg&ved=0CCEQpwU

| Crina_7980 a răspuns:

Regizor- Vadim Perelman
Actor şi actriţă preferaţi nu am

| MEMO a răspuns:

-Mel gibson
-Nicolas cage
Si
-Alina plugaru laughing

| Madalina08 a răspuns:

Actor: Orlando Bloom love struck
Actrita : Angelina Jolie
Regizor : Gore Verbinski!

| MadDy_6714 a răspuns:

Actor-Adam Sandler, actrita-Charlize Theron, regizor -James Cameron.happy