| M4RK a întrebat:

Ce ai face cu banii daca ai castiga o suma mare de bani?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Mi-as lua o casa, as deschide un restaurant, as calatori prin lume, as organiza o petrecere cu striptease si free beer pentru prieteni (si pentru minebig grin)... As deschide o scoala de creativitate, unde sa vina oamenii si sa isi valorifice sau dezvolte gandirea outside the box. Despre cati bani vorbim, ca mai am cateva ideitongue

13 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

I-as imparti cu cei dragi si o parte i-as da la un azil de batrani (asta daca nu as face unul)

| Gabystelistu95 a răspuns:

Mi-as cumpara un computer nou pentru ca al meu este vechi de pute sad

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

neata... i-as imparti cu @bro si @nekane big grin... ca doar deeehhwinkingbatting eyelashes

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@ bro cand ii arunci cheama-ma si pe mine sus...sunt sensibila si mi-e ca nu mai ies teafara de acolo rolling on the floor rolling on the floor....si privim amandoi big grin

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@bro si lum un pix si'o foaie sa tinem scoru rolling on the floorrolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@bro luam*

| dean a răspuns:

As deschide un restaurant, mi-as lua o masina un Dodge Charger SRT-8, iar lui fratimio i-as lua un Audi R8, as da familiei o parte din ei, si bunicilor ca au nevoie de money, as termina facultatea, iar apoi as pleca in America - New York, mi-as cumpara o casa, mi-as lua prietena cu mine, c-am atat pentru moment!

| Natassha a răspuns:

Paiii,
i-as numara, in primul rand, si
i-as da, pentru ca nu sunt ai mei, sunt castigati...

| MarYan00 a răspuns:

I-as impartii cu prietenii/as da o petrecerewinking

| 20pamy a răspuns:

I-as imparti cu cei dragi, mi-as face un hotel (unde mi-as angaja colegii actuali), as face vreo 3 copii, as calatorii prin toata lumea cu familia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as arunca de pe Intercontinental, sa vad cum se calca lumea in picioare sa-i culeaga. Sa vezi acolo buluceala, coate in burta, picioare in fata si injuraturi rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As da mita sa ma pot angaja la drumuri si poduri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adriana_sw33ty, ii aruncam impreuna big grin tongue