| alexalghisi a întrebat:

Ce ati face daca ati avea parola de mess unei persoane pe care nu o prea suportati?

21 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

As da-o uitarii. Este ilegal sa intri in contul altuia si n-am chef sa ma transform intr-o infractoare doar fiindca "nu o prea suport".

| SweetCandy a răspuns:

Nu as face nimic special...as uita parola nu-s genul care sa faca lucruri din asteabig grin... fff rara dar si atunci asa din lipsa de ocupatie, nu din ura, daca as avea cv de spus as spune fara complicatii in fata!

| Annitu a răspuns:

Aş intra pe id-ul ei şi... i-aş înjura pe toţidevil

| Gabry a răspuns:

Nimic!
Daca as intra la ea in lista sa-i fac ceva rau nu as fi si eu la fel de rea?! Daca sunt si eu asa, ce pretentii mai pot avea de la altii?
Nu as avea nici macar o tentatie, daca le-as trimite tuturor din lista cate un mesaj urat cum a spus Hinata, ea va intra in multe conflicte cu cei din lista de mess.Si nu suport ca o persoana sa fie invinuita pentru o fapta pe care nu a comis-o! Daca ar exista o oarecare tentatie, as recunoaste cu riscul ca acele persoane (daca le-as cunoaste)sa nu mai vorbeasca cu mine.As merita-o!

Răspuns utilizator avertizat
| Monique_3125 a răspuns:

I`as schimba`o, ca aceasta persoana sa nu o mai afle never...happy

| AlinutzaRouz a răspuns:

Le-as trimite la toti din lista ei un mesaj care sa-i faca sa se supere :-p

Răspuns utilizator avertizat
| night_crawler a răspuns:

Nu cred ca e o idee buna sa te razbuni pe acea persoana...acum gandeste-te daca ar fi ea in locul tau. tu cum te-ai simti!?! bine acum depinde cat de "prietena" esti cu acea persoana... cel mai bine ar fi sa nu faci ceva pe care sa-l regreti dupa...

| faranume a răspuns:

Ooo pai cate parole de-astea n-am avutoh go on
Am vorbit cu cei din lista... le-am zis ca respectivul/respectiva e gaylaughing)
multeoh go on
ehhh si nu a fost o razbunare ci doar distractieoh go on

| :x:Xj.b:X:x. a răspuns:

Nimic. e prea aiurea. daca am ceva cu o persoana ii spun in fata nu cu razbunari si de-astea.

| cutache a răspuns:

I-as face multe farse...

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

As sta bine sa nu ma fac ceva sa ma dea de gol...
Oricum...cum ai flat parola?

| uzzi92 a răspuns:

Nu as face nimic... daca nu suport o persoana nu o mai bag in seama si o evit... nu e loc de razbunare... mai bine ai face si tu asa...

| thizizme a răspuns:

Depinde de persoana si felul in care nu o suport. Contextul conteaza foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut nimic. Nici macar nu as incerca sa intru pe mess-ul persoanei respective.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am ca hobbie razbunarea, deci nu cred ca m-ar interesa nici macar sa ii aflu parola.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...nu stiu depinde cat de mare este antipatia...sau daca exista asa ceva... dar daca ati avea parola persoanei care va ranit cel mai mult? insa e aproape imposibil de aflat parola...nu-i asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea de curiozitate sa vad lista amicilor mei de mess si in special sunt curios sa intru pe messu lui prietena mea sa vad cu cine vorbeste ea sa vad ce id-uri are

| alexalghisi explică:

Parola o am deja. big grin

| lilooo a răspuns:

I schimbi avataru`
Le spui tuturor din lista ca id-ul respectiv e singurul care e cel adevarat thinking
Dai mass in fiecare zi devil