| ElenaMaria1 a întrebat:

Pot sa vad conversatiile unei persoane pe mess daca ea nu a vorbit de pe calculatorul meu dar totusi ii stiu parola? funda.

4 răspunsuri:
| ΛᄂΣX a răspuns:

Da dar vezi doar mesajele recente ( 2-3-4 zile) sus in stanga scrie show recent mesages.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,dar asta numai in cazul in care are setat sa i se salveze conversatiile(nu conteaza calculatorul pe care se lucreaza).In caz contrar, nu le vei putea vedea, fiind sterse.In orice caz, e mai bine sa-i respecti intimitatea acelei persoane si sa nu-i citesti conversatiile.Numai bine.

| ElenaMaria1 explică (pentru anonim_4396):

Pai si cum vad? unde dau?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ElenaMaria1):

Messenger-Preferences-Archive-View archive si selectezi ce anume vrei sa vezi.