| M4RK a întrebat:

Ce ati face daca nu ar fi existat internet?

Răspuns Câştigător
| Ecaterina a răspuns:

As citi cit mai multe carti posibilehappy

23 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Multe lucruri pe care acum nu prea le fac din cauza ac exista internetstraight face
Cel mai important big grin As citi mai multlove struck

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

As fi fost mai sanatos.

| Vizitiul a răspuns:

As studia mai mult din carti pentru facultate.

daniela
| daniela a răspuns:

As citi mult mai mult

| Bishop a răspuns:

As iesi mai mult, as sta la tv mai mult, as juca mai multe jocuri pe pc...nu mai am idei laughing

| Gabystelistu95 a răspuns:

As iesi mereu afara.

| MisterKat a răspuns:

As fi citit mai mult, m-as fi plimbat mai mult in natura, sa merg la cinema, opera, teatru, la sala...happy

| emy a răspuns:

Pai cum am trait 20 si ceva de ani fara net... Dar, intr-adevar, este util.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Probabil ca ne-am reaminti sa mai mergem la un teatru sau sa citim o carte. Si, de ce nu, o plimbare in doi sub clar de luna.

| Cryssy a răspuns:

As sta mai mult cu prietenii.love struck

| M.madallina a răspuns:

Ar fi mai greu pentru ca neam obisnuit cu el...cred ca daca nu ar exista as citi, mas plimba prin parc, as sta la TV...

| mikey a răspuns:

Pai ce am facut si pana acum cand nu am avut...peu nu am avut netu pana la 11 ani...si a fost bine adica ma jucam in aer liber si cu net stau si imi cam stric ochii... dar nu ma pot abtine´winking

si acum m-am cam obisnuit cu netul si ar fi cam greu daca nu la's avea

| zuly a răspuns:

Cred ca mult mai multe decat fac acum.mananca timp pretios, bata-l vina. da nici sa-l lasi parca nu-ti prea vine. Problema.

| zuzumic a răspuns:

Muuulte as citi in parc o carte m-as plimba cu bikikleta ...as iesi cu amici care mi as face pentru ca nu ar sta nimeni pe internet si as avea cu kine iesi...asa acum e net nima nu iese din casa crying

| Aurelia a răspuns:

Vara as iesi mereu afara, in parc, m-as plimba, as admira natura...primavara la fel, numai ca as avea si scoala...ma rog, in vacanta de Pasti si in weekendebig grin Toamna.thinking Ar fi cam frig... m-as uita la TV daca as avea la ce, iar daca nu as juca niste jocuri din calculatorul meubig grin Iarna...as face la fel ca si toamnatongue

| adsfsf a răspuns:

L-as inventa eu tongue

| Eron a răspuns:

Ar fi mult mai bine daca nu ar fi internet, pentru ca oamenii ar citi mult mai mult si cei care nu citesc probabil ca s-ar apuca de citit(dar este nevoie si de eliminarea TV-ului). Eu cu siguranta as citi mai mult, dar oricum eu nu folosesc internetul in scopuri rele, ci pentru a ma documenta sau altele. Ziua eu nu prea stau pe net, asa ca nu pot face activitati fizice afara, fiind noapte.

| NoMore a răspuns:

As citi mult mai mult, as merge la filme, as vorbi mai mult la telefon...

| trololololol a răspuns:

Eu aş fi citit o carte şi aş fi făcut mai multe sporturi. Tu nu ai fi avut cui să pui întrebări de genu.
Totuşi, e foarte bine dpdv al răspândirii informaţiei că există. Deşi lumea îl foloseşte greşit. Asta e...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As muriiiiiiiiii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As scrie scrisori, as face decoupage, m-as plimba toata ziua, as inventa retete de inghetata, gradina mea cu flori ar fi mai ingrijita... ce bine ar fi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca n-as avea ce face toata ziua :-|... mai ales cand vremea e urata de iesit cu prieteni pe afara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dormit, job, mancare, citit sex, nani, sculat, sex, job...