| YTwatchdog a întrebat:

Ce ati face pentru un MILIARD de dolari? si de ce?

Răspuns Câştigător
| UnicornulFericit a răspuns:

Poi o sa-mi asigur viata cu 500 milioane apoi 490 milionae ii dau la sinistrati, 5 milioane distracti, ingetzata, fete dornice de..., si pe la 98 ani restul de 5 milioane ii fumez!
Daca imi dai funda iti dau si tie 10milionae!

7 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Orice ca familia si prietena mea sa fie sanatosihappy

| sy46 a răspuns:

Cam orice; exclus daca fapta imi va lua libertatea.

| Sua a răspuns:

As injura parlamentarii... pentru milionu' ala logic.

| RXN a răspuns:

As munci pentru ca asa as sti sa-i pretuiesc si sa fac cu ceva cu ei cu adevarat util.In plus, nu cred ca norocul ala chior, gen castig la loto sau alte minuni.

| KellyGreen a răspuns:

Nu prea multe dar pentru. 20 miliarde de euro as face orice(in afara de lucrurile care inseamna sa mor eu si cei apropiati)

| HardcoreCountry a răspuns:

Pe vremurile astea de criza toti am face orice...

| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Wow :! MILIARD :O day dreaming
As face aproape orice, desi multi zic ca banii nu aduc fericire, pe mine chiar m-ar face fericit o asemenea suma.