| Andre a întrebat:

Ce ati facut in vacanta de Paste? >:; x

Răspuns Câştigător
| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Eu? phai a fost cea mai bona ocazie sa'mi petrec timpu' cu pr i familia.big grin
mai multi pentru de ai mei au fost plecati in strainatate nu stiu' la cebig grin si acum s'au intors aksa ca sa isi petreaca sarbatorie cu noismug
am stat ceva mai mult timp cu familia smug, m-am plimbat mai mult pe la moll ca au fost reduceri de PASTE big grin, am mancat mai multa inghetata pe la pr.am vazut mai multe filme preferate, am mancat mai multe oua ca tot anul la un loc' happy
multa ciocolata, multe sucuri nesanatoase, am fost in vizita pe la rude, am stat mai mult la calk'
partea cea mai faina fara scoala si fara teme day dreaming
m-am distrat prin discoteci cu pr
si distracte smug

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Am stat la calculator sad

| mdany a răspuns:

Am stat acasa.

| AnaBejenaru a răspuns:

Pai in primul rand m-am odihnitlaughingsi dupa prin parc,neam dat in masinute, umbrelute. dupa aia, mai pe seara ieseala in club