| iustinn2001 a întrebat:

Ce ati facut in vacanta de Paste?

9 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Nu a fost o vacanta tocmai reusita. Bunicul meu a murit vineri iar sambata am mers la inmormantare.

| positivity a răspuns:

Chiar înainte de Paşte mi-a murit un unchi, deci îţi dai seama că în loc să mă distrez alături de familia mea, trebuia să ţin doliu şi să sufăr.
Faza interesantă a fost că mi-am revăzut toți verișorii şi m-am mai distrat alături de ei. Însă în principal, nu a fost o vacanţă reuşită.

| valentingb a răspuns:

"A-m" facut multe chestii dar nu ti le zic. Tu ce "a-i" facut?

| Vans a răspuns:

Am citit o carte.De fapt mai am un capitol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Am stat acasa si m-am odihnit mai mult.
Tu ce-ai facut?
A trecut destul de repede mini-vacanta asta.
Te pup!

| FearOfTheDark a răspuns:

M-am dat cu sania.

| RoxKnkK a răspuns:

Neam dat cu dopu pe asfalt

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Relaxare si alte lucruri,, top secret''

| DjStefanuck a răspuns:

Am fost plecatbig grin