| gaby24 a întrebat:

Ce ati vrea sa primiti azi de Sf.valentin,si ce ati prmitwinking?

Răspuns Câştigător
| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

As fi vrut sa primesc o perina in forma de inimioara, nu din aia mare, dar am primit un parfumstraight face big grin dar da...gestu conteazalaughing

17 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu sarbatoresc aceasta zi.laughingPentru mine e o zi normalalaughing

| JeSa a răspuns:

În general, "iubire" îmi doresc, să primesc!happy
Încă nu am de la cine primi, "nimic"winking

| miauu a răspuns:

Prietenul meu e plecat si oricum pentru noi in fiecare zii e sf valentin:X
daca as primi ceva as primi maine ca facem 7 luni:X
de fapt mi-o facut un cadou o luat 7 in examenu de azi... cea mai mare nota:X
si mai e unu care "s-a indragostit" de mine in tramvai si am suna sa am intalnesc cu el ca mi-o luat cevarolling on the floor)rolling on the floor)
tu ce ai primit?:*

| TzaCaNeL a răspuns:

O imbratisare imi este de ajuns daca primesc happy

| Alisa a răspuns:

Atata timp cat sunt langa el si imi arata ca ma iubeste (lucrul asta nu este valabil doar de Sf. Valentin), imi este de ajuns. love struck

| romanionu a răspuns:

Ce imi doresc sa primesc... dragostehappy
Ce am primit...nimic pana acum laughing
Sau probabil am primit aceasta dragoste dar inca nu am gasit-o.whistling

| just|breathe a răspuns:

As vrea sa primesc o cerere de invoire pentru scoala, pentru macar 2 saptamani si sa plec cu persoana iubita(pe care nu o am) undeva departe...

| dyddyyyx18 a răspuns:

Eu nu am primit nimic. Nici n-am avut de la cine... sad

| KidoSmart a răspuns:

Doar o imbratisare

| Ruxyana a răspuns:

Ceau:X:X
hmm...inca nu am primit nimiclaughing:X:X
dar mai deseara o sa primesc tongue:X:X
nu'mi doresc nimic special:X:X
(poate ca mi'as dori prima poza cu noi doilaughing:X:X care a fost acum 2 ani):X:X

| Hmmmm a răspuns:

Imi doresc sa primes dragoste ca toti ceilaltilaughinginsa p langa dragoste am mai primit si un cadou.
am primit un lantisor cu o cheie si p cheie este gravat o propozitie f dragutabig grin

| denisa0906 a răspuns:

Zic valentine's day...si trag apa...

joke big grin.
n`am primit nimiclaughing nici n`am gagiulaughing

| p0wer a răspuns:

Un sex salbatic smug

| eunutuu a răspuns:

Fara suparare dar eu cred ca-i o porcarie...

| gaby24 explică:

3113 n-am primit nimic, aa si am uitat sa zic ca de mult tare n-am mai primit ca sunt singur si cam ma face sa zic ca e o zi ac ori care altasad

| gaby24 explică:

Pai atatea fete singure sunt ce nu m-ati anuntat ca faceam un cuplu cu voi ad alegeam unahee hee) sau poate pe toate si faceam harem hmm n-ar stricalaughing))

| yoana_2922 a răspuns:

Nam primit deocamdata nimic... dar vreau sa primesc o cerere de prietenie:d