| LinNaA a întrebat:

Ce ati vrea sa primiti azi de Sf.Valentin si ce ati primit?

Răspuns Câştigător
| madalina_8123 a răspuns:

Tot ce poti primi mai frumos este un sincer "te iubesc" spus in fata sau prin alte mijloace. E tot ce mi-am dorit si am primit nu doar azi, ci in fiecare zihappy

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Un trandafir, un papitoi de plus si o decoratiune din cristal, plus 'te iubesc-ul' de rigoarehappy Asta am primithappy

| Bacemi a răspuns:

De primit as fi vrut sa primesc multe, dar lucruri irealizabile, am primit destule lucruri dragute. Darurile tin de partea sufleteasca.

| carminaburana43 a răspuns:

Si eu o dragoste adevarata mistuitoare, pasionala. N-o am.Am o viata seaca searbada fara dram de iubire desi nu sunt ultima persoana nu sunt urita nu sunt batrina nu sunt saraca... dar dragoste e moarta =asta simt eu acum=de sf Valentin:sa ma impuste cineva! http://www.youtube.com/watch?v=nNZlk9DoV1U

| ÅñdRa a răspuns:

Sincera sa fiu...as vrea asa primesc doar iubirea lui...insa acest lucru cred ca este imposibilsad

| Adyna_2391 a răspuns:

Nu am primit nimic pentru ca m-am certat cu iubitul acum doua zile. dar nu as fi vrut sa primesc nimic material doar sa imi demonstreze ca ma iubeste si ar fi fost mai mult ca suficient:*

| Aia cu cap mare a răspuns:

Nu am primit nimic ca am dormit tata ziualaughing

| elamit a răspuns:

Eu as fi vrut un parfum, dar nu l-am primit, am primit cicolate

| aLyNuSh a răspuns:

Nu vreau nimic material.Doar o dragoste adevarata.Si am primit-o.

| Manele Man a răspuns:

Nimic. Un roman adevarat si un om normal la cap nu ar sarbatori aceasta zi.

Răspuns utilizator avertizat