| anonim_4396 a întrebat:

Ce bancuri porcoase mai stiti? Ma duc in club si vreau sa agat.

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu cred ca vei avea succes la agatat, daca incepi sa spui bancuri. Mai ales in club... Nici macar n-o sa te auda bine.
Ultimul banc porcos pe care l-am auzit, e asta:
La o unitate militara din desert vine un nou comandant. Vazand tipu' o camila legata de un stalp, intreaba ce-i cu ea.
- Pai, stiti domn' sef, raspunde unul mai indraznet, cand mai avem novoie de femei...
Seara comandantul cere sa i se aduca camila in cort. Iese dupa o ora inchieindu-se la pantaloni:
- Deci asa o faceti voi, hm?
- Noi in general mergem cu ea la bordelul din satul vecin...

| Sociopat a răspuns:

Ce faci fa? Nu-mi raspunde, te rog. Te-am intrebat din politete acum taci si suge-mi ****.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Da-le alcool. or sa se inmoaie pe palma ta.