| Samo a întrebat:

Ce cadou ai putea sa-i iei unui baiat de 12 ani?
Fara jucarii, sau desene sau ma rog...

Răspuns Câştigător
| Rŏllшау a răspuns:

O minge sau o banderola cu echipa lui preferata de fotbal, un mp3 player depinde de varsta lui care o are si eu am 12 ani si nici chiar eu nu imi dau seama ce ar trebui.Ai mai putea sa-i iei un joc video sau un joc sau mai multe pe DVD/CD.Un film horror ceva daca e un baiat mai ambitiosbig grinwinking sau daca ii place muzica hard rock sau nomala sa0i iei un tricou cu o anumite trupe sau artisti daca ai bani sper ca astea iti sun de folostonguewinking happy

4 răspunsuri:
| Paywa a răspuns:

Un tricou.

| GEORGE a răspuns:

O minge de fotbal sau un tricou nu stiu dar mie imi placeau si imi mai plac mingile de fotbal. in general mingile daca ma intelegi unde bat

| madalin_7682 a răspuns:

Poti sa i iei o mingie de fotbal sau un tricou foarte frumos cu echipa lui preferata de fotbal

| Magduttza a răspuns:

Un lantisor de argint/aur... sau un obiect din portelan... sau gandeste-te ce ii place happy Funda