| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea lua la o fata de 14 ani in afara de esarfe si jucarii de plus?

Răspuns Câştigător
| KoRoGirl a răspuns:

Un lantisor,un buchet mare de flori,cercei,un ceas,o cutie cu bomboane(poate si o cutie cu bomboane si un buchet mare cu flori),o pereche de cizem, o geaca, ceva care sa o caracterizeze si sa crezi cu adevarat ca o sa-i placa mult.Trage-o de limba.Incearca sa afli ce i-ar placea si ce isi doreste. Sper ca te-am ajutat.Bafta!

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate te inspiri de aici http://crownfashion1.blogspot.com/......ori-1.html

| rokssy a răspuns:

O carte interesantalaughing, haine (cui nu-i plac hainele), cum ca este iarna cizme, cercei, o bluzica draguta pentru sarbatori etc. gestul conteaza

| Aleshandra a răspuns:

Pai depinde...incearca sa nu ii iei haine daca nu stii sigur ca ii vin sa ca le va purta. Si bijuteiile sunt o optiune buna, dar nu raman in timp. Poate ii faci tu ceva( o rama foto, o bratara a prieteniei) care sa arate ca tii la persoana respectiva si ca atunci cand vine vorba de ea nu alegi cea mai rapida solutie:X... spor la lucru:*