| BruneTTe a întrebat:

Ce cadou ar fi potrivit pentru un baiat de 8 ani? Ceva jucarii, nu stiu thinking

15 răspunsuri:
| Parisblue a răspuns:

O masina cu telecomanda, avion.

| gabi45 a răspuns:

O consola de jocuri video

| LetyArob a răspuns:

Depinde ce ii place!
Daca ii plac masinile, ii poti lua una...sau daca are un personaj preferat dintr-un desen animat,ii poti lua un obiect cu acel personaj!
Potrivit sunt:jucarii,haine, jocuri, etc.

Fundaaaa?confused

| annaloveanna a răspuns:

De obicei asta le atrage atentia copiilor cu varste cuprinte intre 3 si 9 ani. Daca are 8 ani poti sa ii cumperi un avion cu telecomanda de jucarie sau poate o masinuta cu telecomanda de jucarie. Pe langa o jucarie poti sa ii adaugi si o felicitare si poate o bluza ( nu foarte scumpa).

| αŁз a răspuns:

Cred ca un puzzle. Sau un ursuletz de plus

| Piiink a răspuns:

Msinute laughing Roboti sau ceva de genul Masin cu telecomanda thinking din astea laughing

| Frankenstein a răspuns:

Pai, daca are 8 ani, sigur e pe clasa I, a II-a. Poti sa-i iei un ghiozdan, o carte pentru varsta lui. Daca se joaca cu masini sau chestii de-astea, poti sa-i iei mighty beanz, sau ceva din reclame, dar sa nu fie preturi exagerate. big grin

| Geeeo21 a răspuns:

Ursulet de pluslove struck.sau ceva jocuri :Monopoly, Nu te supara frate.etchappy! Succes:*

| Mycula a răspuns:

Eu asi spune sai ei o masinuta cu telecomanda una mai performabta cu monitor pe telecomanda ceva mai scump si sunt sigur ca ii va placea.

| 3333333 a răspuns:

Pai,jucarii,carti de ce este el cel mai mult pasionat, de exemplu verisoara mea de 8 ani este pasionata de papusi si stiu ce sa-i cumpar! Bafta la cumparaturi!

| PotcaPădurii a răspuns:

Poti sa-i iei un Porche 911 Carrera(1997).
Macheta, desigur, desi cred ca i-ar placea si unul real laughing, gasesti la carrefour, real, noriel, metro, de-astea si nu e chiar scump+arata bine(am primit si eu, sta foarte binje pe birou ca e editie de colectie).

| DamnedDark a răspuns:

Iai un prezervativ daca are prietena laughing

| StillMissYou a răspuns:

Daca are comp acasa ar fi bine sai dai o joaca cu masine '' Need for speed'' sau asa ceva;-)
Stiu ca la baieti ii place asa jocuri :*

| selgomez_8116 a răspuns:

Uite ori mergi si ii cumperi ceva de imbracat uite un site http://www.zara.com/......2Byears%29 sau mergi sa ii cumperi lego pentru ca si eu am un frate tot de 8 ani si ii place sa se joace cu leco uite alt site http://city.lego.com/en-us/Default.aspx
sper sa te fi ajutat!

| adela_4401 a răspuns:

Pai ii poti lua o masinuta cu telecomanda, sau daca ii plac animalele ii poti lua ceva din plus.nu te omora cu hainele ca copiilor de 8 ani mai ales baietilor nu le prea convine cand le iei haine. poti sa ii mai iei daca ii place fotbalul o minge sau un skateboard, sau o pereche de role.dar daca ii place desenele animate cauta si tu niste animatii. sper ca te-am ajutat! bafta!