| andypandy a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i iau mamei mele? Altceva decat bijuterii happy

Răspuns Câştigător
| Dolllx14 a răspuns:

Pai ai putea sa-i faci un tort; sa-i cumperi o bluza sau o felicitare draguta,.love struck ce stii ca ii place ei :*

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand o mama se gandeste numai la copilul sau, nu ii pasa de cadouri sau altceva. Ea ar vrea numai respect si iubire nimic mai mult.Nu exista ceva mai scump pentru ea.

| Sabwy a răspuns:

Parfum, telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este sa ii cumperi un buchet de flori si daca vrei sa ii iei ceve mai "pretios" un parfum de la AVON e perfect happy

| NighTy a răspuns:

Pai i-ai putea lua un parfumbig grin

| Doar1îngeR a răspuns:

O floare in ghiveci, un parfum, un aranjament floral, lumanarele parfumate, un set de cosmetice, o bluza.
Unei femei nu stii ce sa ii iei? E cel mai simplu...mai ales ca e mama ta.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca cel mai frumos cadou este un buchet de flori, o imbratisare si o vorba buna. Noi parintii nu suntem asa pretentiosi, important e gestul.

| GaZaTaCeTeIuBeStE a răspuns:

Pai conteaza mult silueta. daca e slaba o rochie. si si varsta e importanta. daca e mai plinuta un pic poti sa ii iei niste pantofi. trebuie sa stii ce stil ii place ei sa poarte incearca sa iti dai seama de asta si cumpara-i.

succes