| andypandy a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i iau mamei mele? Altceva decat bijuterii happy

Răspuns Câştigător
| Dolllx14 a răspuns:

Pai ai putea sa-i faci un tort; sa-i cumperi o bluza sau o felicitare draguta,.love struck ce stii ca ii place ei :*

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca cel mai frumos cadou este un buchet de flori, o imbratisare si o vorba buna. Noi parintii nu suntem asa pretentiosi, important e gestul.

| Sabwy a răspuns:

Parfum, telefon

| Doar1îngeR a răspuns:

O floare in ghiveci, un parfum, un aranjament floral, lumanarele parfumate, un set de cosmetice, o bluza.
Unei femei nu stii ce sa ii iei? E cel mai simplu...mai ales ca e mama ta.

| NighTy a răspuns:

Pai i-ai putea lua un parfumbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand o mama se gandeste numai la copilul sau, nu ii pasa de cadouri sau altceva. Ea ar vrea numai respect si iubire nimic mai mult.Nu exista ceva mai scump pentru ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este sa ii cumperi un buchet de flori si daca vrei sa ii iei ceve mai "pretios" un parfum de la AVON e perfect happy

| GaZaTaCeTeIuBeStE a răspuns:

Pai conteaza mult silueta. daca e slaba o rochie. si si varsta e importanta. daca e mai plinuta un pic poti sa ii iei niste pantofi. trebuie sa stii ce stil ii place ei sa poarte incearca sa iti dai seama de asta si cumpara-i.

succes