| delicia a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i iau mamei mele? Face 50 de ani

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o ce i-ar placea si mergi si cumparai :*

10 răspunsuri:
| mihalitza a răspuns:

Cel mai de pret cadou pentru o mama, cred ca este dragostea ta! Eventual o mica petrecere surpriza la care sa antrenezi pe toti cei dragi...

| DenissaDeea a răspuns:

Cel mai de pret cadou e sanatatea:Un buchet de 50 de fire de trandafiri cu 50 de bilete la multi ani:ceva ce iar fi o adevarata valoare pentru ia! de si nu iar strica o petrecere in familie.si un pup daca se poate!

| murik a răspuns:

Depinde de puterile financiare:

iti recomand 2 bilete la teatru pentru voi 2_straini in noapte pentru 2 sau 9 martie...inca mai sunt la mag unirea, et. 2, sau 1 weekend petrecut la munte sau intr-un oras unde nu ati mai fost niciodata, o petrecere cu toti cunoscutii, familia etc...

| crisa a răspuns:

Te poti inspira de aici:
http://www.TPU.ro/......-casa.html
Eu i-am oerit ceva "de suflet", in afara de flori si raffaelo!;)

| bozo a răspuns:

O rama digitala. Este singurul mod in care va poate vedea pe voi copiii daca nu foloseste un computer. Si in general mamele de 50 de ani nu o fac... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sai ei ceva la bani mici o floare. ciocolata si o urare ca o iubesti ca e mama ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daruestei un album al familiei facut recent cu toate amintirile ei de cand s-a casatorit pana la nasterea voastra etc, si sarbatorestei ziua supriza pentru ea tort, etc va functiona la multi ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O excursie cu o destinatie la care viseaza de mult dar intotdeauna a ales sa cheltuie banii pe cele trebuincioase familiei, copiilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mama nu-i nimic mai frumus decit sai arati c-o iubesti si o pretuiesti cu adevarat

| bunica a răspuns:

Daca dispui de bani un obiect din aur este o amintire care nu-si pierde valoarea sau de nu o icoana, atunci cand se va ruga i-si va amintii cu sigiranta de tine. sper sa-ti fie de folos