| larya234 a întrebat:

Ce cadou i-ati cumparat iubitei/sotiei voastre de 8 martie?

Răspuns Câştigător
| UnRomanOarecarare a răspuns:

O floare intr-un ghiveci in primul rand, in al doilea rand un inelus nu pra scum de 100 de lei...in ultimu rand un parfum si ce le place femelor.:dFunda?

4 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Buna. Eu i-am cumparat prietenei mere un calus de gura, un strap -on cu dildo, un lelo (dar nu de aur), un set bondage, o cravasa, o pereche de catuse imblanite, un catsuit - catwoman, un costum de politista rea, un set de lumanari parfumate si o servieta argintie cu cifru in care sa si le pastreze pe toate. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cutie de bomboane unei pretene...

| FlyAway987456321 a răspuns:

Www.omniaboutique.com

Aici gasesti multe catsuit-uri & rochii din imitatie de piele sau vinil si sute de corsete sexy si elegante.;)

| catalinn_5169 a răspuns:

Nimiclaughing)